Nadszedł czas na podsumowanie

Ilość realizacji w ramach naszego programu rośnie lawinowo, a co ważniejsze są to kolejni młodzi ludzie, którzy wiedzą lepiej, jak dokonywać ważnych wyborów życiowych, a także jak i gdzie szukać prawdziwego szczęścia i miłości.

Dla porównania w roku szkolnym 2011/2012 zrealizowaliśmy 71 warsztatów, w 2012/2013 – 115, a w zakończonym roku szkolnym 2013/2014 udało nam się przeprowadzić ich aż 191, co oznacza, że ponad 20 000 uczniów zostało objętych naszym programem!

Zajęcia prowadziliśmy w całej Polsce. Warszawa, Wrocław, Radom, Tarnów, Opole, Płock, Gliwice - to tylko niektóre z miejscowości, które odwiedziliśmy…

Choć mówimy o trudnych rzeczach, uczniowie oceniają nas bardzo wysoko – otrzymaliśmy średnią notę 4,71 (skala 1-6). Program adresowany jest także do nauczycieli i rodziców. Na naszych warsztatach obecnych było ok. 6 000 rodziców i 4 000 nauczycieli. Średnia ocena pedagogów i nauczycieli wynosi aż 5,40 (skala 1-6). Tak wysoka ocena bardzo nas cieszy, ponieważ działania profilaktyczne są zdecydowanie skuteczniejsze wtedy, kiedy działamy razem z nauczycielami i rodzicami.

Ponadto w minionym roku szkolnym przeprowadziliśmy badania diagnozujące obszary problemów i pozytywnego potencjału młodzieży. Na podstawie wyników tych badań wiele szkół oraz władz samorządowych otrzymało nie tylko dane statystyczne, ale także konkretne wnioski i rekomendacje do działań profilaktyczno-wychowawczych.

Z serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym w nasze dzieło! Przede wszystkim osobom z samorządów, które umożliwiły przeprowadzenie zajęć, pracownikom szkół za wsparcie oraz wszystkim osobom wspierającym nas zarówno dobrym słowem, jaki i finansowo.

Powrót do aktualności


Nasza strona, jak kaźda inna, korzysta z plików COOKIE.
Wykorzystujemy je głównie do tworzenia statystyk oglądalności strony.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików COOKIE.