Radosna Nowina 2000

„Nauczyciele i wychowawcy wobec współczesnych zagrożeń młodzieży” – taki temat nosiła konferencja odbywająca się 12 lutego br. w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” w Piekarach koło Krakowa. Spotkanie adresowane było przede wszystkim do pedagogów z małopolskich szkół.

O niebezpieczeństwach czyhających na młodzież, i zadaniu nauczycieli w przeciwdziałaniu różnorakim uzależnieniom mówili: Małgorzata Więczkowska, ks. prof. Andrzej Zwoliński, oraz Mirosław Strumiński, który podczas swojego wystąpienia zaprezentował program „Archipelag Skarbów”® jako bardo przydatne i skuteczne narzędzie profilaktyczne.

Pomimo dużego zainteresowania tematem i programem konferencji, ze względu na ograniczoną ilość miejsc przybyć mogło ok. 100 nauczycieli. Organizatorem konferencji było Centrum Edukacyjne „Radosna Nowina 2000” oraz Wydawnictwo i Hurtownia „Rubikon”.

Mirosław Strumiński - Piekary 2013

W trakcie spotkania Mirosław Strumiński zaprezentował program „Archipelag Skarbów”® jako bardzo przydatne i skuteczne narzędzie profilaktyczne.

Tutaj znajduje się link do albumu.

Powrót do aktualności.

Nasza strona, jak kaźda inna, korzysta z plików COOKIE.
Wykorzystujemy je głównie do tworzenia statystyk oglądalności strony.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików COOKIE.